Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Woolf picture
Jonathan Woolf
* 13.02.1961 - Londýn, Velká Británie
† 04.09.2015 - Londýn, Velká Británie

Biografie
Jonathan Woolf patřil mezi nejinspirativnější pedagogy a nejnadanější architekty své generace. Vystudoval architekturu na londýnské Kingston University. Před založením vlastní praxe sbíral zkušenosti v Římě a Londýně. Vlastní studio Jonathan Woolf Architects otevřel v Londýně v roce 1991 po vítězství ve dvou mezinárodních soutěžích. Kromě řady rodinných domů v Londýně a Nairobi navrhl rovněž sídlo pro sběratele umění Charlese Saatchiho. Vyučoval na univerzitě ve švýcarském Mendrisio, na Architectural Association a posléze na domovské Kingston University, kde obdržel čestný doktorát. Během života stihl vytvořit 55 projektů. Zemřel předčasně na rakovinu ve věku 54 let.

Návštěvnost: 1605 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.