Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ludescher picture
Elmar Ludescher
* 1969 - Břežnice, Rakousko

Seestrasse 5, A-6900 Břežnice
tel: +43 5574 84200
e-mail:
web:


Biografie
Po absolvování gymnázia Mehreraus vystudoval pozemní stavby na HTL Rankweil a nastoupil do rodinné firmy podnikající v oblasti dřevostaveb. Studium architektury na Akademii výtvarných umění ve Vídni u profesora Gustava Peichla. Spolupráce s arch. kanceláří Baumschlager & Eberle v Lochau. Spolupráce s prof. Hansem Schavernochem na scénografii pro mnichovskou státní operu. Podnikl studijní cesty do Mexika, Guatemaly, Belize, Brazílie, USA, Malajsie, Indonésie, Jemenu, Maroka a Barmy. Od 1998 provozuje v Bregenz svůj vlastní ateliér. Od 2007 spolupracuje na projektech s Philipem Lutzem a od 2011 mají společnou kancelář. V roce 2008 byl hostující kritikem na vysoké škole v Lichtenštejnsku. Je členem Vorarlberského institutu architektů i Rakouské architektonické komory.

Realizace a projekty
Návštěvnost: 3242 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.