Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Oubrerie picture
José Oubrerie
* 09.11.1932 - Nantes, Francie

221 Knowlton Hall, 43210 Columbus
tel: +1 614 2922296
e-mail:


Biografie
José R. Oubrerie je francouzský architekt, bývalý spolupracovník Le Corbusiera a emeritní profesor architektury na Knowlton School. Po studiu architektury v Paříži působil v Le Corbusierově ateliéru (1957-65), kde spolupracoval na projektech brazilského pavilonu, konferenčním centrum ve Štrasburku, kancelářích a továrně Olivetti v Miláně nebo nemocnici v Benátkách. V roce 1970 založil v Paříži vlastní praxi, poději se přestěhoval do Lexintonu v americkém státě Kentucky. Za svou práci získal řadu významných ocenění. Vyučoval také na na School of Beaux-arts, Cooper Union, Columbia GSAPP, CCNY School of Architecture a Cornell University.

Realizace a projekty
Návštěvnost: 2747 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.