Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Morrison picture
Graham Morrison

Allies & Morrison
85 Southwark Street, SE10HX Londýn
tel: +44 (0)20 7921 0100
fax: +44 (0)20 7921 0101
e-mail:
web:

Biografie
Graham Morrison vystudoval na univerzitě v Cambridge, následně získal Brancusiho cenu, aby mohl vycestovat do Finska a studovat zde díla Alvara Aalto. Přednáší v Anglii i zahraničí, působil jako hostující profesor na Nottingham University a byl externím zkoušejícím na univerzitách v Cambridge a Portsmouth. Působil jako člen rady RIBA, poradce vládní kanceláře a zasedal v řadě významných soutěžích. Byl členem Umělecké rady loterijního architektonického výboru, komisař Královské umělecké rady a člen hodnotící komise CABE. V současnosti zasedá v hodnotící komisi pro londýnskou čtvrť Southwark a je členem Londýnského poradního sboru pro otázky anglického dědictví.

Realizace a projekty
Související články
Návštěvnost: 3960 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.