Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Černigoj picture
Andrej Černigoj
* 1948 - Maribor, Slovinsko

Biografie
Narodil se v Mariboru do architektonické rodiny. V roce 1968 vystudoval architekturu u Edvarda Ravnikara na univerzitě v Lublani. V roce 1973 působil jako asistent prof. E.Ravnikara (Urbanismus a veřejné stavby) a v roce 1974 jako asistent Marka Mušiče (Dějiny architektury) následně se účastnil Urban Inovace Group v Los Angeles (CH.Moore, F.Gehry, C.Pelli,..). V roce 1978 magisterský titul na UCLA v Los Angeles, získal Fulbrightovo stipendium k dalšímu studium. V roce 1981 působil jako asistent prof.Kamnitz na UCLA v Los Angeles. V roce 1982 pracoval v londýnské kanceláři Mellvin Praxe & Partners. V letech 1985-92 pracoval jako samostatný architekt. Od roku 1992 vede v Lublani ateliér Genius Loci.

Návštěvnost: 5036 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.