Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Šenk picture
Peter Šenk

Studio Stratum
Kersnikova ulica 3, SI-1000 Lublaň
tel: +386 (0)1 230 21 29
e-mail:
web:

Biografie
V roce 1998 vystudoval architekturu na univerzitě v Lublani. Po řadě let práce v ateliéru Sadar Vuga Arhitekti se rozhodl pokračovat ve magisterskému studiu architektury na Berlage Institute v Rotterdamu a  doktorskému studiu filozofie a teorie vizuální kultury. Je spoluzakladatelem IPOP (nstitute for Policies of Space) a angažuje se v umělecko-sociální kritické platformě  FWC (First World Camp). Přednáší na Fakultě pozemního stavitelství univerzity v Mariboru. V roce 2003 založil v Lublani s Polonou Filipič vlastní arch. praxi Studio Stratum. Od roku 2003 spolupracuje s rotterdamskými školami Berlage Institute a Willem de Koonig Academy.

Realizace a projekty
Návštěvnost: 8083 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Říjen 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.