Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Santos picture
Juan Domingo Santos
* 1961 - Španělsko

Antigua Carretera de Málaga s/n, ES-18015 Granada
e-mail:
web:


Juan Domingo Santos (Granada), architekt a profesor na Architektuře v  Granadě (ETSA). Hostoval na různých školách architektury po celém světě – Technická Univerzita v Lausanne (Švýcarsko), Fakulta architektury v  Lisabonu (Portugalsko), Technická Univerzita Lausitz v Cottbus (Německo), Fakulta architektury v Drážďanech (Německo), Fakulta architektury a designu interiéru na Univesitě v San Francisco v Quitu (Ekvádor), Columbijská Univerzita (USA), Škola výtvarných umění, architektury a designu v Guadalajaru (Mexiko), Irská Architektonická Asociace AAI a na Trinity College Dublin. V současné době hostuje na Technické Univerzite v Mnichově a zárověň na španělských školách v  Navaře, Barceloně a Madridu. Svou prací přispěl k oboru architektury, který se týká zásahů do památek. Za svou doktorskou práci „Inovovaná tradice. O změnách v architektuře a v umění“ získal cenu architektů Fundación Caja de Arquitectos a jeho text byl publikován ve sborníku Arquitesis. Práce Juana Dominga Santa byly vystaveny na mezinárodních i domácích výstavách - 7ª Biennale Architektury v  Benátkách; On-Site, New Architecture in Spain organizováno Muzeem moderního umění v NY (MoMA); Bienal španělské architektury (93-94). Byl také nominován na cenu Miese van der Roha v roce 2007. Architektovo studio se nalézá ve věži jednoho granadského cukrovaru, který byl rekonstruován a přeměněn na prostory kanceláří a bytů.

Návštěvnost: 4706 čtenářů
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2019
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.