Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Griffin picture
Mary Griffin

Turnbull Griffin Haesloop Architects
1660 Bush Street, suite 200, CA 94109 San Francisco
tel: 001 415 441 2300
fax: 001 415 441 2385
e-mail:
web:

Biografie
Vyrůstala v Altantě, na Brown University vystudovala obor Americká kultura a magisterský titul v oboru architektura získala na MIT, kde studovala u Donlyn Lyndona. Po pětiletém působení ve washingtonské kanceláři Hartman-Cox Architects, se přestěhovala do San Francisca, kde se vdala za Williama Turnbulla a připojila se k jeho architektonické praxi.
Mary Griffin se svými společníky Ericem Haesloopem a Stefanem Hastrupem stále pokračují v odkazu Williama Turnbulla a jeho citlivému přistupování k místu. Mary Griffin zasedala v řadě soutěžních porot, vyučovala na UC Berkeley a v roce 2006 získala čestně členství Amerického institutu architektů (FAIA).

Realizace a projekty
Návštěvnost: 9614 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2019
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.