Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Novinky
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
Využití mozaiky v bazénech a wellness
[produkty] - Nejen pro domácí, ale i veřejné bazény a wellness centra lze využít obrovské materiálové a barevné možnosti, které skýtají moderní mozaiky. Na co si dát pozor? Jak mozaiku zakom- ponovat do prostoru a dodržet přitom všechny platné normy?
Broušený drahokam s panoramatickým výhledem
[produkty] - Světlo, výhledy a puristické materiály: Architekti kanceláře OUTOFBOX vytvořili soukromý projekt, který bezesporu vyčnívá a upoutá, zároveň si však cení okolní přírody.
Novinky z veletrhu IMM v Kolíně nad Rýnem
[nábytek] - IMM Cologne 2018 poskytlo obrovské množství inspirace pro současné životní prostředí. Společnost Stopka představuje stěžejní novinky od značek, které zastupuje.
Denní zprávy
Za méně hluku ve školách
[produkty] - Jednou z nejúčinnějších metod ke snížení hluku v učebnách a zlepšení srozumitelnosti řeči jsou akustické stropy z kamenné vlny, které lze použít jak v nově postavených školách, tak ve stávajících objektech.
Namíchejte si osobní mozaiku
[produkty] - Osobitý a jedinečný interiér můžete nejen vymyslet, ale nyní i velmi snadno personalizovat prostřednictvím vlastní mozaiky. Neomezujte se již hotovými kombinacemi, namíchejte si vlastní.
Posuvné systémy po stěně
[produkty] - Plynulý a neslyšný pohyb dveří pohybujících se po zdi zajišťují posuvné systémy z řady TRIX, PREMIUM a ROLLO. Kromě bezproblémové a komfortní manipulace nabízejí rovněž i kompatibilitu s nejrůznějšími druhy dveří.
O maďarské architektuře a společném životě dvou architektů
[rozhovory] - Významný maďarský architekt Zsolt Gunther je hostujícím pedagogem v ateliéru Ústavu navrhování I. FA ČVUT. Jeho asistentem je Jan Jakub Tesař, který s ním vedl rozhovor.
JANOŠÍK má nové okno od designérky Kláry Šumové
[produkty] - Využívá staré metody úpravy skla, kde iridescentní a ručně broušené tabulové sklo je vsazené do frézovaného smrkového rámu. Při průsvitu okno tvoří stínohry na svém okolí.
Vylepšené vlastnosti akustického nosného zdiva Liapor
[materiály] - Liapor neustále vylepšuje parametry svých AKU tvarovek. Poslední inovací je snížení objemové hmotnosti z 1.530 kg/m³ na 1.400 kg/m³ při zachování indexu vzduchové neprůzvučnosti 57 dB.
Vytvořte vlastní dekor z mozaiky: je to snadné
[materiály] - Španělská značka Hisbalit nabízí všem, kteří chtějí mít jedinečný interiér, službu, jež vás překvapí svou jednoduchostí. Originální obklady v nejvyšší kvalitě nyní můžete mít za měsíc od vlastního návrhu na zdi. Nebo na podlaze.
Garáž snů
[trendy] - Představujeme vám jednu z posledních originálních realizací společnosti Němec s.r.o., dokonalou pánskou garáž, která zcela jistě představuje zhmotnění snů snad každého muže.
Firma DOSTING bude přejmenována na KOMA FACADE
[partneři] - Spojení společenství firem KOMA se společností DOSTING nabízí klientům v oblasti modulární architektury širokou škálu inovovaných fasádních systémů.
Ohlédnutí za prvním půlrokem nového standardu střešních oken v České republice
[trendy] - Jedním z důvodů, proč je dnes bydlení v podkroví tolik oblíbené, jsou střešní okna skandinávské společnosti VELUX.
Nejvýše položené ozdravovny v ČR s novým kabátem od firmy PREFA Aluminiumprodukte
[produkty] - Nedaleko nově postavené sedačkové lanovky Zahrádky v Peci pod Sněžkou se v nadmořské výšce 1050 m blýská novotou opláštění dvou zrekonstruovaných staveb - Mělnické boudy a chaty Salomon.
H1: Neviditelné automatické otvírače střešních oken
[produkty] - Představuji designově vyspělé a zároveň antivandal řešení - automatické otevírání střešních a ateliérových oken plně integrovanými, neviditelnými elektrootvírači.
German Design Award 2018: Trojitý triumf pro Schüco
[produkty] - V Německu byly uděleny ceny za výjimečný design. Tamní výrobce hliníkových a plastových systémů pro okna, dveře a fasády značky Schüco v mezinárodní soutěži German Design Award 2018 získal ocenění pro tři své produkty.
Celoskleněné stěny
[produkty] - Velká variabilita provedení dělá z celoskleněných stěn nenahraditelného pomocníka při oddělování dvou prostor za současného zachování jejich optického propojení.
Urbanisticko – architektonická soutěž "Západní část Velkého náměstí ve Strakonicích"
[soutěže] - Cílem úprav bude vytvoření jednoho z nejvýznamnějších veřejných prostranství ve městě. Předpokládá se propojení aktivit občanů a návštěvníků města.
Denní světlo jako stavební materiál
[workshopy] - Workshop ReThink Daylight je mezinárodní platforma pro setkávání architektů, kteří se zajímají o denní světlo. Mohou zde ve spolupráci s jinými architekty a odborníky na denní světlo experimentálně znovuobjevit potenciál denního světla.
Dva domy na jedné parcele
[produkty] - Za návrhem domů na Brusnicové ulici stojí architekti ze studia Compass. Dům A se odlišuje od svého souseda obkladem z vláknocementových fasádních desek EQUITONE.
Partneři
Mediální partneři
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2019
arrow
Komiks
Vrútus: První záloha

TOPlist © archiweb.cz 1997-2019
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.